روابط عمومی شرکت برق منطقه ای سمنان
سال 1401، تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با سرپرست فرمانداری میامی

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه مدیر امور انتقال شرق معاونت بهره برداری و مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت ، با حضور در دفتر فرمانداری میامی با سرپرست فرمانداری میامی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار مهندس وفائی ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به زیرساخت بسیار مناسب برق در منطقه میامی گفت : با وجود پست 400 کیلوولت میامی و خطوط انتقال و فوق توزیع در این شهرستان ، زمینه سرمایه گذاری صنایع و معادن برای بخش خصوصی ، فراهم گردیده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان افزایش ظرفیت پست 400 کیلوولت میامی را از دیگر اقدامات این شرکت برشمرد و افزود : با اقدامات به عمل آمده و نصب یک دستگاه ترانس در پست میامی ، ظرفیت این پست از 200*1 به 200*2 مگاولت آمپر افزایش یافته است.

وی احداث خط 63 کیلوولت عباس آباد را از دیگر پروژه های در دست اقدام در منطقه میامی دانست و گفت : خط 63 کیلوولت عباس آباد به صورت دو مداره و به طول 65 کیلومتر با هزینه ای معادل 1135میلیارد ریال در حال احداث می باشد.

مهندس وفائی عنوان کرد : با احداث پست های فوق توزیع در منطقه میامی ، تعداد 9 تن از نیروهای بومی در سمَت اپراتوری در سال گذشته مشغول به کار گردیده اند.

عباس طاهران پور ، سرپرست فرمانداری شهرستان میامی با اظهار خرسندی از حضور مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان گفت :صنعت برق طی سال های اخیر، خدمات مناسب و ارزنده ای را به مردم شهرستان میامی ارائه نموده است .

وی با اشاره به ظرفیت های خوب سرمایه گذاری در شهرستان میامی ، بیان داشت : با وجود صنایع و به ویژه معادن در منطقه میامی و عباس آباد و فراهم شدن زیرساخت برق در این منطقه ، زمینه خوبی برای سرمایه گذاری فراهم شده است .

 
 
تاریخ:
1401/06/21
تعداد بازدید:
59
منبع:
سال 1401، تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین
Powered by DorsaPortal